Napsali o nás

 

MARTA, 49 LET

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat, že jste mi tak dobře poradili. S manželem jsme se stále více vzdalovali a už jsem byla pomalu smířená, že to špatně zkončí. Výklad karet mi ale ukázal, jak to dopadne, dozvěděla jsem se, že k sobě zase najdeme cestu a že všechny starosti brzy překonáme. Z počátku jsem tomu nevěřila, ale asi za dva měsíce za mnou manžel sám od sebe přišel, o všem jsme si promluvili a teď jsme zase velmi spokojení. Ještě jednou Děkuji. Marta C. (Praha)

 

 

Karel, 51 LET

Dobrý den, dlouhou dobu jsem nemohl najít práci, ale pak jsem Vám, na doporučení mého syna, zavolal. Vyložila jste mi andělské karty a ukázala mi další cestu. Musím říci, že jste se přesně trefila do mé budoucnosti a věci se dali do pohybu přesně podle Vašeho karetního výkladu. Teď pracuji jako řidič kamiónu a jsem moc spokojený. S posdravem Karel T. (Hradec Králové)

 

Petra, 27 LET

Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat. S mým přítelem jsme si přestali rozumnět, byl na mě hrubý, přestal si mě vážit a většinu času trávil s kamarády v hospodě. Bála jsem se ho ale opustit, abych nebyla sama. Po Vašem výkladu karet jsem se dozvěděla, že brzy potkám svoji opravdovou lásku a to mi dalo sílu přítele opustit. Dobře jsem udělala, protože jsem záhy potkala Jirku a máme spolu krásného dvouletého syna. Děkuji Vám. Petra (Blansko)

 

Honza, 40 LET

Dobrý den, jsem Vašim pravidelným volajícím. Obracím se na Vás kdykoli si nevím rady. Kartářky mi vždy ukázali co mě čeká v blízké budoucnosti. Jednou se to týkalo mé finanční situace, kdy už jsem byl opravdu zoufalý, podruhé jsem volal ohledně zdraví, protože jsem měl zdravotní problémy a do třetice jste mi vyložili karty, abych viděl jak se bude vyvíjet vztah s mojí současnou partnerkou. Velice Vám děkuji, pomohli jsme mi nalézt cestu pro vyřešení mých životních problémů. Honza V. (Třeboňsko)

 

Výklad karet online

Toplist